Operator maszyn

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.05.2022

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Randstad jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny doradztwa personalnego oraz zatrudnienia tymczasowego. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat.

Szukasz pracy w samym centrum Bielska? Masz doświadczenie w pracy na produkcji i chciałbyś/chciałabyś poszerzyć swoje doświadczenie o nowe umiejętności?

Mamy ciekawą ofertę pracy dla Ciebie!

Zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych (głównie obrabiarki)
  • wykonywanie prac związanych z produkcją wyrobów zgodnie z technologią i wytycznymi
  • bieżąca kontrola jakości wyrobów

Wymagania

  • doświadczenie w pracy produkcyjnej lub obsłudze maszyn
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy tymczasowej od zaraz
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością nawiązania długofalowej współpracy z Klientem
  • miejsce pracy w bardzo dobrej lokalizacji (okolice dworca PKP)
  • możliwość korzystania z dobrowolnego ubezpieczenia grupowego PZU oraz dobrowolnego programu bonusowego Randstad PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy i wiele innych)
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)