KIEROWCA kat. B

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.05.2022

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

MIREX to firma z ponad 20-letnią tradycją. Działalność rozpoczęliśmy na Podbeskidziu, gdzie znajduje się obecnie główna siedziba w Bielsku-Białej. Nieustannie rozwijamy się i poszerzamy nie tylko ofertę, ale i obszar działania. Posiadamy też oddział w Myszkowie.

Adres firmy :

43-300 Bielsko-Biała
ul.Witosa 10

Zakres obowiązków

  • dowóz towaru do klienta woj. śląskie i małopolskie

Wymagania

  • prawo jazdy kategorii B,
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • komplet szkoleń i narzędzi do pracy,
  • możliwość rozwoju osobistego,
Parking
Stabilne warunki zatrudnienia
Ubezpieczenie grupowe
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)