Kierownik Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

Grupa Górażdże należy do koncernu HeidelbergCement jednego z największych producentów materiałów budowlanych na świecie. Po przejęciu włoskiego producenta cementu Italicementi, HeidelbergCement stał się numerem 1 w produkcji kruszyw, numerem 2 w produkcji cementu i numerem 3 w produkcji betonu. Jesteśmy liderem w produkcji i sprzedaży cementu w Polsce- Górażdże Cement S.A., betonu- Górażdże Beton SP. z o.o. oraz kruszyw - Górażdże Kruszywa Sp. z o.o. Poszukujemy pracownika do Spółki Górażdże Beton na stanowisko:

KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za rozwój i funkcjonowanie sprzedaży na podległym terenie – województwa śląskiego- Sosnowiec;
  • Odpowiedzialność za realizację sprzedaży, polityki cenowej i marżowej zgodnie z wytycznymi, a także zapewnienie efektywności ekonomicznej realizacji zawieranych kontraktów;
  • Budowanie długofalowych, pozytywnych relacji z dotychczasowymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych klientów, poprzez aktywne działanie w terenie;
  • Ciągłe monitorowanie i analiza rynku budowlanego;
  • Utrzymywanie profesjonalnych i efektywnych biznesowo relacji z Klientami;
  • Profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów;
  • Przygotowywanie ofert handlowych;
  • Przygotowywanie umów handlowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość branży budowlanej mile widziana,
  • 3 lata doświadczenia handlowego,
  • Wytrwałość w dążeniu do celu oraz wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Dobra znajomość środowiska Windows (MS Office); znajomość innych programów (SAP) mile widziana,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu;
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport i wiele innych);
  • Bogaty pakiet szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych.

Osoby zainteresowane podjęciem w/w pracy prosimy o złożenie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy
  • Sosnowiec
Opublikowana
Wygasa (jutro)