Doradca klienta – sprzedaż okien na rynek włoski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Fintecnic. Polski producent i dystrybutor okien.

Zakres obowiązków

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów firmy;
  • Sporządzanie ofert handlowych z zakresu stolarki okiennej;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami;
  • Obsługa zamówień.

Wymagania

  • Znajomość wycen stolarki okiennej;
  • Znajomość języka włoskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Skrupulatność;
  • Komunikatywność i zaangażowanie;
  • Wykształcenie średnie / wyższe;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Chęci do pracy i rozwoju osobistego;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Kultura osobista;
  • Orientacja na klienta;

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie – umowa o pracę na pełen etat;
  • Pracę od poniedziałku do piątku, stacjonarnie w biurze w godz. 9:00-17:00;
  • Wynagrodzenie 4 500 – 7000 zł brutto część stała, plus dodatkowo prowizja – wypłacana zawsze na czas
  • Gotowa baza aktualnych klientów do obsługi, bez potrzeby poszukiwania nowych klientów;
  • Niezbędne narzędzia do pracy (Laptop,telefon)
  • Premie za frekwencję
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Miłą i przyjazną atmosferę
  • Pyszną włoską kawę
  • Miejsce parkingowe
  • Bar z obiadami w podwórku firmy
  • Benefity
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kawa / herbata
  • Parking dla pracowników
  • Administratorem danych osobowych jest Fintecnic Kaźmierczak & Olborski spółka z o.o. 91-341 Łódź ul. Brukowa 8, NIP: 9471986910. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fintecnic Kaźmierczak & Olborski spółka z o.o. 91-341 Łódź ul. Brukowa 8, NIP: 9471986910 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Łódzkie
Wynagrodzenie
  • 4 500 - 7 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 11 dni)