Magazynier - zdobądź uprawnienia UDT

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.05.2022

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o.

Firma z branży produkcyjnej z Brodnicy poszukuje do swojego zespołu pracownika magazynu- operatora wózków widłowych (praca bez wymaganych UDT)

Zakres obowiązków

  • Przewożenie towarów;
  • Załadunek oraz rozładunek;

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze wózków widłowych
  • Prawo jazdy kat. B (jeżeli nie posiadasz UDT)
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność

Nie czekaj, aplikuj!

Praca stała.

Polityka prywatności: flexhr.pl

Oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą;
  • Atrakcyjny system wynagradzania m.in premie, benefity pracownicze;
  • Szkolenie stanowiskowe;
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Pracę w nowoczesnej hali w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dodatki płacowe, między innymi za dojazdy do pracy

  • Administratorem danych osobowych jest FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o. 87-100 Toruń Kościuszki 51b, NIP: 8792685034. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o. 87-100 Toruń Kościuszki 51b, NIP: 8792685034 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Brodnica pow. brodnicki, Kujawsko-Pomorskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)