Marketing Automation Expert Ukrainian Refugees

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.05.2022

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Pełny etat

Ekspert/lider

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Запрошуємо працівників з України

We are looking for Marketing Automation Expert with at least 3 years of experience in marketing automation, sales funnel, and campaign management.

Zakres obowiązków

Excellent written and verbal communication skills in English

At least 1 year of experience in Adobe Campaign

Experience in integrating marketing automation tool and data orchestration processes

An analytical and logical perspective, with the ability to view a problem from different angles

Strong commitment to the engineering principals and urge to constantly reshape processes

Minimum 2 year of experience in the end-to-end implementation and customizations of marketing automation tools

Wymagania

Experience in working with multi-cross functional teams and be the coordinator of priorities supporting alignment planning sessions and maintaining a holistic view of the projects

Experience in working with system designed for multiple markets

Experience with Adobe Experience, Marketo, Salesforce

Good understanding of web development (JavaScript, HTML, and CSS)

Oferujemy

Fully remote or office/hybrid work.

Permanent/B2B.

  • Administratorem danych osobowych jest Infotree Poland 00-844 Warszawa Grzybowska 87, NIP: 5272798888. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Infotree Poland 00-844 Warszawa Grzybowska 87, NIP: 5272798888 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)