Magazynier - Piła

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.05.2022

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Запрошуємо працівників з України

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności mrożonej z własnym zapleczem produkcyjnym. Jesteśmy niekwestionowanym liderem specjalizującym się w dystrybucji produktów mrożonych, chłodzonych, towarów suchych oraz ryb i owoców morza – zarówno w kanale detalicznym jak i gastronomicznym. W swoich strukturach posiadamy 19 oddziałów dystrybucyjnych, 6 cross-docków oraz 3 zakłady produkcyjne. Obecnie zatrudniamy łącznie około 3000 wykwalifikowanych pracowników na terenie całego kraju.

Ogólnopolska firma dystrybucyjna poszukuje pracownika na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Piła

Zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw,
  • kompletacja towaru do wywozu,
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i stan magazynu,
  • prace magazynowe.

Wymagania

  • wymagane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub otwartość do ich wykonania,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym oraz zmiennych warunkach atmosferycznych (chłodnia, mroźnia),
  • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa+premia),
  • bezpłatne, ciepłe posiłki regeneracyjne oraz odzież roboczą,
  • wsparcie w procesie adaptacji,
  • przyjazną atmosferę,
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • możliwość przystąpienia do PPE.
  • Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, do którego zostaniesz przekierowany po kliknięciu „aplikuj”, przed przekazaniem danych osobowych.

Miejsce pracy
  • Piła pow. pilski, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)