Opiekun Klienta Biznesowego (IRKL)

Natalia IRKL

Inny

Umowa o pracę

Czym jest IRKL? To nie tylko wiodąca firma rekrutacyjna w północno-wschodniej Polsce, z której usług korzystają klienci zarówno z Polski, jak i z Europy Zachodniej.

To również pełen zapału i zaangażowania team, który prowadzi procesy rekrutacyjne, badania rynku i wsparcie działań HR, pomagając ludziom odnaleźć swoją nową ścieżkę kariery lub rozwinąć skrzydła w preferowanej branży.

Chcemy zaprosić do współpracy osoby, które podzielą się z nami swoim entuzjazmem i wesprą nasze działania, pracując jako Opiekun Klienta Biznesowego.
Wymagania
- znajomość j. angielskiego,
- wysokie umiejętności komunikacyjne,
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

Obowiązki
- pozyskiwanie nowych klientów,
- utrzymanie relacji ze stałymi klientami,
- telefoniczna sprzedaż produktów IRKL.

Oferta pracy
- umowa o pracę / umowa zlecenie (w zależności od preferencji kandydata),
- biurowe godziny pracy (godz. 8-16 lub 9-17),
- wynagrodzenie wzbogacone o premię, uzależnioną od wyników,
- praca w nowoczesnym biurze w centrum Olsztyna,
- onboarding,
- szansa na podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji,
- pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

Zainteresowana/y? Odpowiedz na ofertę pracy poniżej i prześlij nam swoje CV do 25.04.2022r.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej".
Biorąc udział w rekrutacji IRKL:
Wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej
- Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji
- w każdej chwili możesz odwołać zgodę, a usuniemy Twoje dane (napisz do: @
- Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa
- szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.pl/regulamin/

Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.
Miejsce pracy
  • Olsztyn
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)