Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.05.2022
MBM Invest Sp. z o.o., Sp. k.

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Miejsce pracy: Radymno
Obowiązki:
• Pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży mieszkań i lokali biurowo - usługowych, w tym: prezentacja oferty, przygotowywanie wzorów dokumentów związanych ze sprzedażą nieruchomości
• Negocjacje z Klientami w zakresie podpisywania umów deweloperskich
• Kompleksowa obsługa przedsprzedażowa i posprzedażowa wraz z pełnym obiegiem dokumentacji oraz udział w procesie finalizacji transakcji
• Budowanie pozytywnych, trwałych relacji z Klientami
• Udział w działaniach marketingowych oraz pośredniczenie przy dokumentacji w urzędach
• Aktualizowanie bazy danych w systemie firmowym

Wymagania

• Doświadczenie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym – min. 6 mies.
• Znajomość lokalnego rynku nieruchomości oraz ustawy deweloperskiej
• Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa budowlanego
• dobra znajomość programów MS Excel, MS Word;
• Wysokie umiejętności interpersonalne oraz wysoka etyka zawodowa
• Umiejętność prowadzenia efektywnych negocjacji handlowych
• Umiejętność pracy w zespole
• Dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność i kreatywność
• Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• Praca w biurze sprzedaży dewelopera o stabilnej sytuacji rynkowej
• Umowę o pracę na czas określony z zagwarantowaną podstawą wynagrodzenia
• Szkolenia, możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
• Przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole profesjonalistów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
na adres: @
tel. (016)628-40-00
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w niej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Miejsce pracy
  • Radymno pow. jarosławski, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)