MECHANIK/MECHATRONIK AUTOBUSOW (okolice Frankfurtu nad Menem)

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.05.2022

Mechatronik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Euro Labora to dynamiczna firma zajmująca się pośrednictwem pracy w kraju i za granicą. Osobom poszukującym pracy oferujemy oferty pracy zagranicznych pracodawców ( Austria, Niemcy ) w różnych zawodach. Nasi pracownicy zatrudnieni są bezpośrednio u pracodawców zagranicznych. Pomagamy w znalezieniu nowej pracy zwalnianym pracownikom.

Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy – 64625 Bensheim

Nr Ref: MECH-AUTOB/DE/2022

Zakres obowiązków

  • praca w firmie posiadającej nowoczesną flotę złożoną z ok. 100 niskopodłogowych autobusów marki Mercedes Benz Citaro
  • naprawa i konserwacja ww. pojazdów
  • wymiana zużytych i/lub zepsutych części
  • wymiana płynów i opon
  • serwis klimatyzacji
  • stawka: 13,50 euro brutto/h + 40,00 euro netto dziennej

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B (samochód na wyjazd)

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem
  • ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
  • zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%
  • płatny urlop w wymiarze 25 dni w roku
  • dodatek urlopowy i świąteczny (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
  • płatne dni ustawowo wolne od pracy
  • premię za polecenie nowych pracowników
  • odzież ochronną
  • dostęp do mobilnej aplikacji pracowniczej

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy dodając w temacie numer referencyjny: MECH-AUTOB/DE/2022

Miejsce pracy
  • Niemcy
Opublikowana
Wygasła (wczoraj)