Asystent/asystentka w dziale kadr

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.05.2022

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

asystent/asystentka w dziale kadr

Firma Transportowa Burian Bogdan Istnieje na polskim rynku od ponad 30 lat, jest firmą w 100% z polskim kapitałem, zajmuje sie transportem międzynarodowym , spedycją, usługami logistycznymi,magazynowaniem posiada ponadto serwis samochodowy dla samochodów osobowych jak i dostawczych,myjnię oraz własną stację paliw. Siedziba główna znajduje się w Jaworzu koło Bielska Białej.

Poszukujemy asystenta/asystenki w dziale Kadr

Zakres obowiązków

  • wspomaganie zespołu ds. kadr i płac
  • wsparcie bieżącej obsługi kadrowej pracowników
  • wsparcie w obsłudze procesów zatrudniania nowych pracowników
  • wsparcie procesów zatrudniania cudzoziemców
  • prace administracyjne związane z obiegiem dokumentów
  • archiwizacja dokumentacji

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • orientacja na pracę w zespole
  • wysokie zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Mile widziane:

    znajomość prawa pracy, znajomość zagadnień czasu pracy kierowcy,

    doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

Oferujemy

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • umowe prace w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń w obszarze HR
  • ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę
Miejsce pracy
  • Jaworze pow. bielski, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)