Specjalista ds. Sprzedaży i obsługi klientów zagranicznych

Specjalista ds. sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Запрошуємо працівників з України

Wiodący producent nagrzewnic wodnych w Europie Reventon Group gwarantuje jakość, wydajność i niezawodność wszystkich dostępnych produktów. Działamy jasno, profesjonalnie i konkurencyjnie.

Jeżeli zgadzasz się z poniższym mottem, prawdopodobnie to Ciebie szukamy!

"Wspaniałe rzeczy nigdy nie powstają z rąk jednej osoby, tworzy je zespół ludzi"

Jeśli cenisz sobie atmosferę odpowiedzialności, czerpiesz przyjemność z codziennych kontaktów międzyludzkich oraz doskonale zdajesz sobie sprawę, że praca z pasją prowadzi do spełnienia marzeń.

To właśnie Ciebie zapraszamy do pracy z nami!

Reventon Group Sp. z o.o.

poszukuje w pełnym wymiarze do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy:

Beskidzki Inkubator Technologiczny

1 Dywizji Pancernej 45/206

43-300 Bielsko-Biała

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami zagranicznymi;
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy;
  • Raportowanie prowadzonych działań;
  • Realizacja planów sprzedażowych;
  • Efektywne zarządzanie i planowanie swojej pracy na powierzonym terytorium;
  • Przygotowywanie ofert handlowych, faktur;
  • Organizacja transportu;

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub fancuskiego oraz języka angielskiego;
  • Dobra organizacja czasu pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zaangażowanie oraz sumienność;
  • Samodzielność;
  • Komunikatywność;
  • Wysoka motywacja oraz nastawienie na realizację celów;
  • Niekaralność;

Oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 lub 8-16, w młodym, energicznym zespole;
  • Zatrudnienie na pełny etat (wynagrodzenie podstawowe + prowizja);
  • Samodzielne stanowisko;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach, kursach;
  • Kartę MultiSport;
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Reventon Group Sp. z o.o., Wyzwolenia 556, 43-340 Kozy, NIP: 9372675006
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Reventon Group Sp. z o.o., Wyzwolenia 556, 43-340 Kozy, NIP: 9372675006zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasa (jutro)