Logistyk praca na linii produkcyjnej.

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.05.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Pracodawca nie wymaga CV

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko operator maszyn z funkcją logistyka.

Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta.Miejsce pracy Czechowice-Dziedzice.

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn.
  • Dostawa materiałów na linie produkcyjną.

  • Dbanie o o wysoką jakość i precyzję wykonywanej pracy.

Wymagania

·Wykształcenie zawodowe.

·Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym i 4 brygadowym (za dodatkowym wynagrodzeniem 350 zł brutto).

·Umiejętność pracy w zespole.

·Dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Bezpośrednie zatrudnienie prze klienta na podstawie umowy o pracę.
  • Podwyżki roczne.
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych.
  • Bezpłatny przewóz pracowników na każda zmianę.
  • Posiłki w atrakcyjnej cenie.
  • Pracowniczy Program Emerytalny sponsorowany przez Valeo.
  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna z możliwością dołączenia całej rodziny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty MyBenefit);

  • Dodatki świąteczne i wakacyjne wypłacane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
  • Bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikację.
  • Wynagrodzenie stawka 3235 zł brutto po 3 m-ce 3365 zł brutto.
  • Dodatek funkcyjny 200zł brutto (funkcja logistyka)
  • Premia pracownicza do 430 zł brutto za wyniki w pracy.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)