Monter Serwisant Sieci Wod.-Kan. (Sieć Kanalizacyjna)

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.05.2022

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Aquanet S.A. należy do czołówki przedsiębiorstw wodociągowych w Polsce. Działamy w oparciu o najwyższe standardy jakości. Dbamy o blisko 900 000 naszych mieszkańców stale podnosząc jakość świadczonych przez nas usług. Kierujemy się zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Działaniom spółki przyświeca troska o środowisko naturalne. Nieustannie podejmujemy działania przygotowujące nas na społeczne, środowiskowe i ekonomiczne wyzwania naszej branży.

Zakres obowiązków

  • prace związane z usuwaniem awarii oraz budową sieci i obiektów wod.-kan. i ich eksploatacją;
  • prowadzenie czynności konserwacyjnych, eksploatacyjnych, awaryjnych i budowy sieci oraz obiektów wod.-kan.;
  • prowadzenie pojazdów do. 3,5 t.;
  • zabezpieczenie urządzeń podziemnych innych użytkowników przed uszkodzeniem podczas wykonywania prac ziemnych.

Wymagania

  • wykształcenie min. zasadnicze/zawodowe;
  • znajomość wykonywania i eksploatacji sieci oraz obiektów wod.-kan. pozwalająca na samodzielne podejmowanie decyzji w zakresie swoich kompetencji;
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi i sprzętu mechanicznego do ręcznych prac ziemnych;
  • prawo jazdy kategorii B (mile widziane prawo jazdy kat. C lub chęć przystąpienia do kursu);
  • podstawowa umiejętność obsługi urządzeń typu tablet, smartfon, komputer;
  • samodzielność, zaangażowanie oraz umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy

  • umowę o pracę:
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pracowniczy program emerytalny;
  • pracowniczą kasę zapomogową;
  • wolontariat pracowniczy;
  • turnieje sportowe;
  • kartę sportową w benefitach,
  • dofinansowanie studiów;
  • dodatkowy system wynagrodzenia premiowego;
  • dopłatę do wypoczynku;
  • dopłatę do nauki języków obcych;
  • paczki bożonarodzeniowe dla dzieci;
  • piknik firmowy;
  • darmowe miejsca parkingowe,
  • pakiet powitalny dla noworodków,
  • programy szkoleniowe;
  • rozwój zawodowy;
  • profilaktykę zdrowotną,
  • ubezpieczenie na życie.
  • Na Twoje zgłoszenie czekamy do dnia 15 maja br.
  • Administratorem danych osobowych jest "AQUANET" SPÓŁKA AKCYJNA 61-492 Poznań ul. Dolna Wilda 126, NIP: 7770003274. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Koziegłowy pow. poznański, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasła (6 dni)