Specjalista Wsparcia Technicznego

Venture Industries Sp. z o.o.

Inżynier

Umowa o pracę

Venture Industries Sp. z o.o. od 1990 roku jest obecna na europejskim rynku branży wentylacyjnej, gwarantując wysoki poziom oferowanych produktów i usług.
Dzięki potencjałowi bazującemu na własnym oddziale produkcyjnym, sieci partnerów w Polsce, oddziałom w Skandynawii i Europie Zachodniej osiągnęliśmy pozycję jednego z najbardziej prężnych producentów i dostawców przemysłowych urządzeń wentylacyjnych.

Obecnie do naszego oddziału firmy w Łomiankach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA WSPARCIA TECHNICZNEGO

Twój zakres obowiązków:
• Doradztwo techniczne dla Klientów,
• Przygotowywanie i monitorowanie ofert,
• Dobór urządzeń standardowych z oferty oraz proponowanie i uzgadnianie urządzeń w wykonaniu specjalnym,
• Współpraca z wykonawcami działającymi w branży rozwiązań przemysłowych, inwestorami, partnerami handlowymi,
• Prowadzenie postępowań reklamacyjnych we współpracy z serwisem.

Nasze wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów zaocznych,
• Chęć rozwoju w branży HVAC,
• Znajomość języka angielskiego,
• Otwartość, komunikatywność, rzetelność,
• Znajomość środowiska AutoDesk (AutoCad, Inventor),
• Mile widziana wiedza związana z wentylacją.

To oferujemy:
• Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony, po okresie próbnym,
• Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu,
• Przyjazną atmosferę pracy w zespole zgranych i kompetentnych osób,
• Bogatą ofertę benefitów dodatkowych: ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie zajęć sportowych oraz językowych (angielski, niemiecki, hiszpański), pikniki rodzinne, spotkania integracyjne,
• Ruchome godziny pracy,
• Wysoką kulturę pracy, skandynawski model działania.
Miejsce pracy
  • Nowy Dwór Mazowiecki pow. nowodworski, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.