Magazynier – operator wózka widłowego

Willson & Brown Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Magazynier

Umowa o pracę

Od ponad 20 lat działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż. Jesteśmy międzynarodowym liderem w branży POS. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia designu i developmentu, posiadamy największe w branży zasoby produkcyjne. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje większość krajów europejskich. Mamy swoje oddziały w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji.
Jesteśmy pracodawcą, który zapewnia atmosferę pracy otwartą na innowacyjność i współpracę. Wierzymy w rozwój firmy poprzez rozwój jej pracowników. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu. Chcemy umacniać naszą pozycję rynkową oraz wspierać dalszy dynamiczny rozwój firmy.

Zadania:
• Odpowiedzialność za załadunki i rozładunki
• Kontrola nad procesami inwentaryzacji
• Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych oraz za prawidłowe lokalizacje towaru
• Realizacja zadań zgodnie z obowiązującymi procesami

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Aktualne uprawnienia na wózek widłowy
• Znajomość pracy na Excel,Word
• Samodzielność i dokładność w wykonywanych obowiązkach
• Umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w grupie

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Nowoczesny park maszynowy
• Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego
• Finansowanie nauki j. angielskiego lub niemieckiego na platformie eTutor
• Lokalizacja miejsca pracy: Warszawa – dzielnica Włochy
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)