PORTIER DOZORCA - CHĘCINY

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.05.2022
PPHU SPECJAŁ SP. Z O.O.

Ochroniarz

Umowa o pracę

Agencja Ochrony Specjał wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni kandydatów na stanowisko:

PORTIER DOZORCA
Miejsce pracy: Chęciny - Centrum Logistyczne
Zmiany 24h

Zakres obowiązków:

dozór na terenie obiektu,
kontrola ruchu samochodowego,
przestrzeganie wewnętrznych procedur bezpieczeństwa,
dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.

Wymagania

dyspozycyjność, punktualność oraz chęci do pracy
orzeczony stopień niepełnosprawności
zaświadczenie o niekaralności

Firma oferuje:

pracę w dużej i stabilnej Agencji Ochrony
zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
regularnie i terminowo wypłacane wynagrodzenie
dostęp do prywatnej opieki medycznej

Osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności po przepracowaniu 3 miesięcy umożliwiamy:

dofinansowanie do leków co 6 miesięcy,
dofinansowanie do okularów co 2 lata,
dofinansowanie dojazdów do pracy,
dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego,
pomoc w nagłych wypadkach,
możliwość skorzystania do 75% dofinansowania na zorganizowane przez Firmę wyjazdy zagraniczne,
preferencyjne ceny na usługi i produkty medyczne oferowane przez GK Specjał.
Miejsce pracy
  • Chęciny pow. kielecki, Świętokrzyskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)