Specjalista ds. Rezerwacji Hotel Platinum Mountain 5* Szklarska Poręba

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.05.2022

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Запрошуємо працівників з України

Górskie Resorty to grupa obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi „Więcej niż hotele”, dlatego dbamy o każdy aspekt wypoczynku. Z naszego doświadczenia wynika, że kluczem do sukcesu są pracownicy, dlatego oferujemy im duże możliwości rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze.

Górskie Resorty to grupa 8 komfortowych obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi „Więcej niż hotele”, dlatego dbamy o każdy aspekt wypoczynku. Z naszego doświadczenia wynika, że kluczem do sukcesu są pracownicy, dlatego oferujemy im duże możliwości rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze.

Platinum Mountain Hotel & SPA to nowy resort górski dla wielbicieli luksusowego wypoczynku oraz aktywności biznesowej – na najwyższym, światowym poziomie. Jego hotele i apartamenty oraz profesjonalne centrum konferencyjne w Karkonoszach stylowo łączą regionalną tradycję z elegancką nowoczesnością. Pierwszy hotel 5* w Szklarskiej Porębie to idealne miejsce nie tylko na weekend w górach, ale i dłuższy urlop na nartach lub pieszych szlakach Karkonoszy.

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Rezerwacji

Miejsce pracy: Szklarska Poręba

Dla osób zainteresowanych możliwość zamieszkania na terenie Obiektu.

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż oferty hotelu dla klienta indywidualnego
  • Obsługa rezerwacji telefonicznych oraz online
  • Współpraca z Online Travel Agent m.in. booking.com
  • Wprowadzanie rezerwacji do wewnętrznego systemu i optymalne zapełnienie kalendarza
  • Profesjonalna obsługa klienta - przedstawianie najkorzystniejszych ofert w oparciu o zdefiniowane potrzeby
  • Bieżące rozwiązywanie problemów klientów
  • Wystawianie faktur i innych dokumentów rozliczeniowych
  • Ścisła współpraca z innymi działami w ramach hotelu w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi gościa.

Wymagania

  • Profesjonalna obsługa klienta sprawia Ci dużo przyjemności, potrafisz nawiązywać i utrzymywać długotrwałe relacje
  • Umiejętnie badasz potrzeby klienta w celu dobrania odpowiedniej oferty
  • Potrafisz pracować pod presją czasu i bardzo dobrze organizować sobie pracę
  • Jesteś dokładny/-a, wnikliwy/-a, samodzielny/-a i odpowiedzialny/-a
  • Cechuje Cię wysoka kultura osobista
  • Posiadasz umiejętność pracy w zespole
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży hotelarskie (mile widziane, lecz niekonieczne)
  • Doświadczenie w pracy z programami rezerwacyjnymi
  • Znajomość drugiego języka obcego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole
  • Możliwości rozwoju w ramach Grupy Górskie Resorty
  • Możliwość samorealizacji i wdrażania własnych pomysłów
  • Współpracę w zespole ekspertów i pasjonatów hotelarstwa.

Dodatkowo czekają Cię benefity:

  • ubezpieczenie grupowe
  • posiłki pracownicze
  • zniżki do 50 % na zabiegi w gabinetach Dr Irena Eris
  • zniżki do 50 % na pobyt w obiektach marki Górskie Resorty
  • zniżki do 50 % na korzystanie z części gastronomicznej Obiektu
  • spotkania integracyjne
  • atrakcyjny system premiowania
  • Informujemy, że Administratorem danych jest Silver Mountain Resort Sp. z o.o Sp. komandytowa z siedzibą w Warszawie przy ul. Widok 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Miejsce pracy
  • Szklarska Poręba pow. jeleniogórski, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasła (2 dni)