Kontroler jakości

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Запрошуємо працівників з України

Ponar Wadowice S.A. jest wiodącym producentem hydrauliki siłowej. Źródłem naszego sukcesu na rynku polskim i zagranicznym jest zadowolenie klientów. Osiągamy to poprzez ciągłe poszerzenie asortymentu oraz dobrze zorganizowaną i wykwalifikowaną kadrę. W związku z dynamicznym rozwojem naszego zakładu poszukujemy kandydatów, których cechuje otwartość na zmiany, konsekwencja w realizacji zadań, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz dążenie do samorealizacji i rozwoju.

Miejsce wykonywania pracy - Wadowice

Zakres obowiązków

  • wykonywanie pomiarów / badań materiałów wsadowych, półproduktów, detali, wyrobów na każdym etapie procesu produkcyjnego
  • dokumentowanie wykonywanej pracy
  • sporządzanie wymaganej dokumentacji jakościowej

Wymagania

  • znajomość rysunku technicznego – warunek konieczny

  • znajomość i obsługa podstawowych narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, transametr, średnicówka)

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • nastawienie na współpracę długoterminową,

  • zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, chęć zdobywania wiedzy i kształcenia się,

  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach wymagających bardzo dobrej organizacji czasu pracy,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera jakości w branży przemysłu hydraulicznego

Oferujemy

  • ciekawą pracę w nowoczesnej firmie inżynierskiej
  • stabilne zatrudnienie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • prace na nowoczesnym parku maszynowym
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość doszkalania i ponoszenia kwalifikacji zawodowych
  • szkolenia branżowe
  • dofinansowanie posiłków w zakładowej stołówce
  • pakiet sportowy Medicower sport
  • Prosimy na dokumentach CV zamieścić klauzulę: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”
Miejsce pracy
  • Wadowice pow. wadowicki, Małopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 2 dni)