!function (f, b, e, v, n, t, s) {if (f.fbq) return;n = f.fbq = function () {n.callMethod ? n.callMethod.apply(n, arguments) : n.queue.push(arguments)};if (!f._fbq) f._fbq = n;n.push = n;n.loaded = !0;n.version = '2.0';n.queue = [];t = b.createElement(e);t.async = !0;t.src = v;s = b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t, s)}(window, document, 'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '303246673786053'); fbq('track', 'PageView'); !function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Inżynier automatyk

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

GRUPA WILMAR MAREK WILCZYŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego działania maszyn i urządzeń, w celu utrzymania ciągłości procesu produkcji,
  • Wykonywanie przeglądów, napraw maszyn i urządzeń, według ustalonych harmonogramów,
  • Obsługa urządzeń na linii technologicznej
  • Utrzymywanie i rejestracja założonych parametrów na linii technologicznej
  • Monitorowanie parametrów pracy urządzeń i zgłaszanie nieprawidłowości do pełnomocnika/koordynatora
  • Wypełnianie arkuszy i zapisów zgodnych ze stanowiskiem pracy
  • Stała współpraca z działem utrzymania ruchu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub inżynierskie o profilu automatyka, elektrotechnika, mechatronika,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • Uprawnienia energetyczne Gr I, II, III (oferujemy możliwość aktualizacji i wykonania brakujących uprawnień),
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Umiejętność planowania pracy własnej
  • Kreatywność i aktywność w działaniu,
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym oraz równoważnym

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie oraz stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju
  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Karta multisport
  • Pakiet medyczny
  • Administratorem danych osobowych jest GRUPA WILMAR MAREK WILCZYŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA 55-020 Żórawina al. Niepodległości 2E, NIP: 8971786409. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Żórawina pow. wrocławski, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)