Conveni - Produkcja dań dla wegetarian - HOLANDIA

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.05.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Conveni: praca na produkcji żywności dla wegetarian

Do Twoich obowiązków będzie należało kontrolowanie procesu produkcyjnego oraz gotowego produktu pod względem jakości, przygotowywanie i pakowanie żywności wegetariańskiej i wegańskiej. Wystarczą chęci do pracy, umiejętne i efektywne pakowanie żywności i wytrzymałość oraz pozytywne nastawienie do pracy przy linii produkcyjnej w chłodnych warunkach (7-9°C).

Stawka godzinowa brutto: 13,15 EUR

Godziny pracy mogą się wahać w zależności od zamówień. Pracownik może czasami pracować dłużej w związku z rożnymi godzinami rozpoczęcia pracy. Istnieje możliwość skończenia jednego dnia pracy wcześniej, drugiego natomiast trzeba będzie zostać dłużej.

Ogólne warunki zatrudnienia w naszej agencji:

  • Transport do Holandii musi zostać zorganizowany we własnym zakresie. Nie zwracamy kosztów dojazdu do Holandii.
  • Stawki godzinowe brutto zależne są od branży, w której będziesz pracować. Wynagrodzenia wypłacane są co tydzień w każdy czwartek.
  • W przypadku braku własnego środka transportu, jest on zapewniany. Pracownicy dojeżdżają busami pracowniczymi.
  • Jeśli korzystasz z własnego transportu dostaniesz zwrot kosztów transportu od 0,15 do 0,19 EUR za km w zależności od klienta u którego będziesz pracować.
  • Koszt obowiązkowego ubezpieczenia zdrowotnego to 23,95 EUR za tydzień.
  • Istnieje możliwość skorzystania z zakwaterowanie zapewnianego przez nasza agencje. Koszt takiego zakwaterowania wynosi 108 EUR tygodniowo. Przyjazd na zakwaterowanie możliwy jedynie w niedziele między 9:00 a 17:00.
  • Nasi pracownicy mogą skorzystać z regulacji ET, która pozwala otrzymać zwrot za uiszczanie podwójnych kosztów zakwaterowania (w Polsce oraz Holandii) dzięki temu będziesz płacić mniejszy podatek.

Zakres obowiązków

- Pakowanie żywności przy różnych liniach produkcyjnych
- Etykietowanie opakowań
- Wizualna kontrola norm produktu
- Wypełnianie różnych czynności związanych z pracą produkcyjną
- Sprzątanie

Wymagania

- pozytywne nastawienie

- chęci do pracy

Oferujemy

- pracę w miłej atmosferze

- min.36 godzin tygodniowo

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wiertz Rekrutacja w procesie rekrutacyjnym, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wiertz Rekrutacja również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Miejsce pracy
  • Holandia
Wynagrodzenie
  • 50 - 60 PLN / h brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (2 dni)