Pracownik fizyczny - różne prace szkółkarskie

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.05.2022

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy siecią firm wyspecjalizowaną w rekrutacji i administrowaniu pracownikami w Danii.

Zapewniamy w Danii świetne warunki zatrudnienia pracownikom z Europy Wschodniej i Środkowej – to nie tylko godna płaca, ale także masa wspaniałych ludzi, którzy pracują na wspólny sukces. Przekonaj się sam! Jeśli interesuje Cię praca stała lub wakacyjna, Dania może okazać się doskonałym wyborem dla Ciebie i Twoich bliskich.

  • Pracownik szkółkarski - różne prace szkółkarskie

  • Numer oferty: S-66

  • Start pracy: styczeń

  • Koniec pracy: grudzień

  • Ilość wakatów: 4

  • Możliwość podjęcia stałego zatrudnienia

  • Mile widziany język angielski w stopniu komunikatywnym

Zakres obowiązków

  • maszynowe doniczkowanie drzew (styczeń - kwiecień),

  • sadzenie drzew (styczeń - kwiecień),

  • rozstawianie drzew na polach (styczeń - kwiecień),

  • zakładanie sączków wodnych do doniczek (styczeń - kwiecień),

  • zakładanie dysków doniczkowych przeciw chwastom (styczeń - kwiecień),

  • zakładanie tyczek bambusowych - prostowanie drzewek (styczeń - kwiecień),

  • obcinanie dzikich pędów (lipiec),

  • owijanie systemu korzeniowego siatką i przygotowanie drzew do transportu (listopad - grudzień).

Wymagania

  • doświadczenie szkółkarskie,

  • dyspozycyjność w podanym terminie,

  • bardzo dobra sprawność fizyczna,

  • gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,

  • mile widziany własny samochód (dojazdy do pracy).

Oferujemy

  • Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 8500 PLN

7500 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

  • Administratorem danych osobowych jest GoSkov Aps 5620 Glamsbjerg Bregnebjergvej 1, NIP: DK37611670. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Dania
Opublikowana
Wygasła (6 dni)