Pracownik produkcji - monter mebli

Centralna Baza Ofert Pracy

Monter

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

montaż mebli.
Pracodawca zapewnia dojazd z Leszna do miejsca pracy

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Inne wymagania: chęci do pracy, sumienność, dokładność, zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 200 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centralna Baza Ofert Pracy 00-000 Centralna Baza Ofert Pracy Centralna Baza Ofert Pracy, NIP: 1111111111 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Lipno pow. leszczyński, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 1 miesiąc)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.