!function (f, b, e, v, n, t, s) {if (f.fbq) return;n = f.fbq = function () {n.callMethod ? n.callMethod.apply(n, arguments) : n.queue.push(arguments)};if (!f._fbq) f._fbq = n;n.push = n;n.loaded = !0;n.version = '2.0';n.queue = [];t = b.createElement(e);t.async = !0;t.src = v;s = b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t, s)}(window, document, 'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '303246673786053'); fbq('track', 'PageView'); !function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Asystent ds. ksiegowości

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.05.2022

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Międzyzakładowa Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "Perspektywa"  41-707 Ruda Śląska ul. Ks. L. Tunkla 147 została utworzona w 1995 roku w celu zapewnienia właściwej gospodarki zasobami mieszkaniowymi kopalń wchodzących w skład restrukturyzowanej Rudzkiej Spółki Węglowej. Nowo powstałej Spółdzielni powierzono trudne zadania dokończenia inwestycji mieszkaniowych prowadzonych wcześniej przez zakłady wydobywcze, a także stworzenia prawnych możliwości uwłaszczania dla najemców lokali zakładowych. W zasobach "Perspektywy" znalazły się budynki położone w czterech miastach: Rudzie Śląskiej, Świętochłowicach, Chorzowie i Katowicach, cechujące się mocno zróżnicowanym wiekiem oraz stanem technicznym. Różnorodność substancji mieszkaniowej do dziś stanowi poważne wyzwanie dla funkcjonowania Spółdzielni.

Adresy Rejonów Administracyjnych:

RON - 1 (rejon Kochłowice) 41-707 Ruda Śląska ul. Ks. L. Tunkla 147

RON - 2 (rejon Wirek) 41-710 Ruda Śląska ul. Lecha 14

RON - 3 (rejon Ruda) 41-700 Ruda Śląska ul. Różana 7

RON - 4 rejon Chorzów Świętochłowice) 41-707 Ruda Śląska ul. Ks. L. Tunkla 147

WAŻNE TELEFONY
Biuro Zarządu
32-242-73-47
32-243-90-56
32-243-90-57
32-243-96-3

Zakres obowiązków

  • księgowanie, rejestrowanie i rozliczanie faktur oraz sprawdzanie ich pod względem merytorycznym i rachunkowym,
  • sprawdzanie i uzgadnianie kwitów czynszowych,
  • ewidencja i weryfikacja rozrachunków,
  • obsługa rachunków bankowych oraz ewidencja wyciągów bankowych,
  • sporadyczna obsługa kasy w przypadku nieobecności kasjera tzn.: przyjmowanie i wydawanie gotówki, sporządzanie raportu kasowego, przygotowanie przekazania gotówki inkasentowi.

Wymagania

  • poziom wykształcenia: wyższe (w tym licencjat) na kierunku rachunkowość,
  • umiejętności: obsługa komputera i urządzeń biurowych, znajomość podstaw księgowości.

Oferujemy

  • wynagrodzenie brutto 3400 zł,
  • umowę o pracę.
  • Administratorem danych osobowych jest Międzyzakładowa Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "Perspektywa" 41-707 Ruda Śląska Tunkla 147, NIP: 6411003925. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Ruda Śląska
Wynagrodzenie
  • 3 100 - 3 400 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (wczoraj)