Asystent projektanta konstrukcji budowlanych żelbetowych

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.05.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Poszukujemy kompetentnej osoby znającej się na wykonywaniu rysunków zbrojeniowych konstrukcji żelbetowych.
Projektujemy konstrukcje w budownictwie mieszkaniowym oraz konstrukcje przemysłowe.
Pracujemy dla firm z Wielkiej Brytanii i Niemiec, więc konieczna jest znajomość języka angielskiego w stopniu minimum dobrym. Ważne jest także wykształcenie kierunkowe: inżynier budownictwa.
Do zadań na stanowisku pracy należy między innymi:
przygotowywanie dokumentacji w środowisku BIM (Allplan) ze współpracownikami i biurami zewnętrznymi;
koordynacja rozwiązań z menedżerem projektu;
rozwiązywania bieżących problemów technicznych na etapie projektowania.
Praca w godzinach 8:00-16:00
Kontakt z pracodawcą: marek.tomkowicz@metib.pl lub +48728479536

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: Od kandydatki / kandydata oczekujemy: wykształcenia wyższego, jęz. angielski B1 znajomości oprogramowania do projektowania konstrukcji budowlanych żelbetowych: Allplan lub podobny; znajomości podstaw statyki budowli oraz projektowania konstrukcji żelbetowych; zdolności komunikacyjnych oraz umiejętności pracy zespołowej, szczególnie w środowisku międzynarodowym; umiejętności organizacji swojej pracy.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 6 500 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)