Inżynier Jakości

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Firma Roeslein & Associates Poland Sp. z o.o. została założona w 2018 roku. Firma ta jest polskim oddziałem amerykańskiej firmy Roeslein & Associates INC, z siedzibą w Saint Louis, w stanie Missouri

Roeslein & Associates jest obecnie światowym liderem w świadczeniu kompleksowych usług inżynieryjnych, zaopatrzenia, produkcji i montażu konstrukcji.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Nie spełniasz któregoś z poniższych punktów?

Pomimo tego nie wahaj się przesłać nam swojego CV!

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie kontroli jakości zakupionych materiałów i usług na podstawie dokumentacji technicznej,
  • Dokumentowanie przeprowadzonych kontroli i badań,
  • Nadzorowanie i archiwizacja dokumentacji jakościowej,
  • Wspieranie Działu Produkcji w rozwiązywaniu problemów jakościowych,
  • Raportowanie i nadzór nad niezgodnościami,
  • Aktywny udział w podejmowaniu działań korekcyjnych i korygujących na wskutek wykrycia niezgodności.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,
  • Min. Dwuletnie doświadczenie na stanowisku Inspektora/Kontrolera Jakości w branży produkcyjnej,
  • Posiadanie uprawnień VT,
  • Posiadanie uprawnień PT, UT (mile widziane),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie zajmującej się produkcją konstrukcji spawanych,
  • Wiedza nt. standardów jakościowych wg norm EU,ISO,ASME (mile widziane),
  • Znajomość norm i standardów jakości w procesach produkcyjnych,
  • Znajomość czytania rysunku technicznego,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Umiejętność dokumentowania danych i ich analizy,
  • Dokładność i precyzja w wykonywanych zadaniach,
  • Dobra znajomości pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę, pełny etat,
  • Adekwatne do wiedzy i zaangażowania wynagrodzenie,
  • Świadczenia socjalne,
  • Możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczeń w międzynarodowym zespole,
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy i wsparcie współpracowników,
  • Bezpłatne kursy/szkolenia.
  • Administratorem danych osobowych jest Roeslein & Associates Poland Sp. z o.o. 32-852 Dębno Dębno 190, NIP: 5252762864. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez firmę Roeslein & Associates Poland Sp. z o.o.z siedzibą w Dębnie, 32-852 Dębno 190.
Miejsce pracy
  • Dębno pow. brzeski, Małopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)