Dyrektor / nauczyciel przedszkola - Krzeszowice

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.05.2022

Nauczyciel przedszkola

Umowa o pracę

Pełny etat

Dyrektor/prezes

Przedszkole Lokomotywa w Krzeszowicach (ul. Kościuszki 37) zatrudni dyrektora z funkcją nauczyciela wychowania przedszkolnego!

Zakres obowiązków

  • opieka nad grupą przedszkolną
  • realizacja podstawy programowej
  • zarządzanie placówką

Wymagania

Jeżeli:

  • ukończyłeś zarządzenie oświatą oraz pedagogikę przedszkolną,
  • uwielbiasz pracę z dziećmi i łatwo nawiązujesz z nimi kontakt,
  • posiadasz wiedzę z zakresu prawa oświatowego i marketingu,
  • jesteś kreatywny, zorganizowany, sumienny, odpowiedzialny i angażujesz się w wykonywane obowiązki

dołącz do załogi Przedszkola Lokomotywa!

Oferujemy

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premie uznaniowe,
  • DOFINANSOWANE STUDIA PODYPLOMOWE,
  • pracę w przestronnych, nowoczesnych, kolorowanych salach,
  • duży, własny ogrodzony plac zabaw,
  • stałe doposażenie w materiały i pomoce dydaktyczne, zabawki,
  • przyjacielską atmosferę,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym awansu zawodowego nauczycieli.
  • Administratorem danych osobowych jest MAŁOPOLSKIE CENTRUM EDUKACJI LOKOMOTYWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 34-700 Rabka-Zdrój Sądecka 51, 1, NIP: 7352882965. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w związku ze złożeniem aplikacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, iż: Administratorem moich danych osobowych jest Małopolskie Centrum Edukacji Lokomotywa Sp. z o.o. w Rabce – Zdroju, ul. Podhalańska 4, 34-700 Rabka – Zdrój reprezentowane przez dr Rafała Leśniaka, tel./fax 18 26 76 894. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ma charakter dobrowolny, a brak jej udzielenia powoduje niemożność rozpatrzenia mojej aplikacji.
Miejsce pracy
  • Krzeszowice pow. krakowski, Małopolskie
Opublikowana
Wygasła (2 dni)