Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.12.2023

Automatyk-Elektromonter

Teofilów s.a.
  • Łódź, łódzkie

Inżynier

Umowa o pracę

Teofilów S.A. jest firmą z ponad czterdziestoletnią tradycją w produkcji dzianin.
Produkujemy i sprzedajemy dzianiny o wysokiej jakości oraz oferujemy najszerszy w Polsce asortyment dzianin.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Automatyk- Elektromonter

Opis stanowiska:

• Zapewnienie sprawności technicznej maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym,
• Obsługa węzłów cieplnych,
• Obsługa kotłowni parowej opalanej gazem ziemnym,
• Obsługa sprężarkowni,
• Obsługa stacji uzdatniania wody,
• Obsługa oczyszczalni ścieków,
• Obsługa hydroforni,
• Obsługa urządzeń i instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
• Obsługa i konserwacja instalacji pary technologicznej, wody przemysłowej i sanitarnej oraz kanalizacji,
• Bieżąca naprawa maszyn i urządzeń przemysłowych,
• Wykonywanie planowych napraw i przeglądów maszyn,
• Utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym i w ciągłej gotowości do pracy,
• Współpraca przy uruchamianiu, a także optymalizacji pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych,
• Bieżące wsparcie działu produkcyjnego przy obsłudze maszyn i urządzeń,

Wymagania

• Wykształcenie techniczne (mechanik, technik budowy maszyn, ślusarz, elektromechanik, mechatronik lub pokrewne),
• Doświadczenie w branży produkcyjnej,
• Łatwość w przyswajaniu wiedzy – tzw. zmysł techniczny,
• Zaangażowanie i umiejętność pracy w grupie,
• Znajomość zagadnień związanych z zasilaniem maszyn przemysłowych w media energetyczne: parę wodną, wodę,
• Umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych,
• Uprawnienia SEP E grupa 2, grupa 3 będzie dodatkowym atutem,
• Nastawienie na cel oraz samodzielność w działaniu,
• Gotowość do pracy w trybie zmianowym,
• Dyspozycyjność w sytuacjach awaryjnych

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w zakładzie z tradycjami,
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności
• Wczasy pod gruszą
• Dofinansowanie do karty sportowej
• Pracę w przyjaznej atmosferze,
• Pracę w kilkuosobowym zespole,

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez "Teofilów" S.A. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych(t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest "Teofilów" S.A. z siedzibą w Łodzi przy ul. Szparagowej 6/8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.