Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.03.2024

Logopeda/neurologopeda RADZYMIN od 4000 netto

PROGRESSO
  • Radzymin, mazowieckie pow. wołomiński

Nauczyciel

Umowa o pracę

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ,,Progresso'' poszukuje logopedy/neurologopedy

Opis stanowiska pracy

-prowadzenie terapii Indywidualnej z dziećmi ze spektrum autyzmu, i z wadami wymowy

-samodzielne przeprowadzenie diagnozy logopedycznej

-planowanie procesu terapeutycznego IPET i WWR

Wymagania

-wykształcenie kierunkowe, doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji programów terapeutycznych,

-minimum rok samodzielnej pracy terapeutycznej z dziećmi

Oczekujemy wysokich kwalifikacji, dużej empatii, zaangażowania i kultury osobistej oraz umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

-praca w godzinach popołudniowych i porannych ( dni i godziny do ustalenia) wymiar czasu pracy do ustalenia indywidualnie

- korzystne warunki finansowe
-umowa o pracę, umowa zlecenie lub samozatrudnienie

-pracę w miłej atmosferze, możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Zainteresowane osoby spełniające wymagania prosimy o

przesłanie CV