Deweloper regionalny

Centralna Baza Ofert Pracy

Project Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Wyszukanie terenów inwestycyjnych, kontakty z lokalnymi władzami, kontakty z lokalnymi partnerami, kontakty z lokalnymi dostawcami, nadzór na przygotowaniem decyzji środowiskowej i pozwolenia na budowę, nadzór nad budowa, zarzadzanie uruchomionego projektu OZE.
Miejsce pracy: ul. Sienkiewicza 106 m. 3b, 50-348 Wrocław,
Kontakt z pracodawcą: tel.: 602210157
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Praca w godzinach od 9.00-17.00
Oferta w sali: C

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
  • Uprawnienia: Planowanie finansowe ocena projektów inwestycyjnych, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, Planowanie i prowadzenie inwestycji budowlanych
  • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe staż pracy 10 lat planowanie i prowadzenie inwestycji budowlanych Planowanie finansowe , ocena projektów inwestycyjnych biegła obsługa komputera i internetu znajomość języka serbskiego na poziomie C01 w mowie i piśm ie znajomość hjęzyka angielskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie znajomosć języka macedońskiego na poziomie C2 w mowie i piśmie Samodzielne prowadzenie projektow w branzy OZE Osoba musi być chętna do podroży służbowych do Północnej Macedonii i innych krajów Bałkańskich

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: do 4 500 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasa (za 3 miesiące)