Account Executive

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.06.2022
PMT

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Dla naszej partnerskiej spółki Look Ad – agencji marketingu zintegrowanego działającej w pięciu obszarach: programy lojalnościowe, wsparcie sprzedaży, branding, field marketing, digital poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- operacyjny kontakt z klientami oraz podwykonawcami w zakresie prowadzonych projektów,
- analiza potrzeb klientów oraz obsługiwanych marek,
- wdrażanie kampanii brandingowych (wyklejanie folii, wysyłka i implementacja materiałów POS),
- nadzór nad harmonogramem i kontrola działań w projekcie,
- opracowywanie raportów, zestawień i prezentacji,
- dbanie o rentowność prowadzonych projektów,
- współpraca z działem graficznym i strukturą terenową.

Poszukiwane kompetencje
- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży reklamowej, w prowadzeniu projektów lub obsłudze klienta,
- bardzo dobra znajomość pakietu Office 365 (szczególnie Excel, Word, Power Point, Teams),
- bardzo dobra organizacja pracy,
- samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
- komunikatywność i otwartość.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- pełne przeszkolenie i wdrożenie,
- udział w realizacji ciekawych projektów i kampanii,
- możliwość zdobycia cennego, różnorodnego doświadczenia i rozwoju kompetencji,
- niezbędne narzędzia pracy,
- przyjazną, niekorporacyjną atmosferę.
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasła (29 dni)