Specjalista ds kadr

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.05.2022
Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Wymagania

1. Wykształcenie co najmniej średniego.
2. Doświadczenie min. 5 lat, w ostatnim okresie, w dziale Kadr
3.Obsługi komputera z systemem Windows, pakietem Office oraz przeglądarką - na poziomie co najmniej dobrym.
4. Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów prawa pracy, doświadczenia w rozliczaniu czasu pracy, znajomości przepisów dot. pracowników niepełnosprawnych.
5.Sumienność, dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie.
6. Chęci do rozwoju, nauki.

Oferujemy :
- pracę w dużej, stabilnej i rozwijającej się firmie.
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy, wynagrodzenie - od 3600 zł brutto,
- możliwość rozwoju zawodowego, m.in. udział w szkoleniach, kursach dokształcających itp.

Obowiązki:

Załatwianie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem pracownika.
Przygotowywanie dokumentów/ umów o pracę, umów cywilno-prawnych, porozumień wolontarystycznych, świadectw pracy, itp.
Prowadzenie akt osobowych pracowników oraz dokumentacji pracowniczej, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.
Prowadzenie ewidencji przyjętych i zwolnionych pracowników.
Kierowanie pracowników, odpowiednio, na badania wstępne, okresowe i kontrolne, badania sanitarno-epidemiologiczne.
Prowadzenie ewidencji czasu pracy, z uwzględnieniem przepisów dotyczących czasu pracy:
- sprawdzanie grafików pracy pracowników pod względem zgodności z obowiązującymi przepisami oraz zgodności z listami obecności,
- sporządzanie list obecności dla pracowników na dany miesiąc, sprawdzanie prawidłowości list obecności,
- tworzenie harmonogramów pracy pracowników.

7. Przygotowywanie zestawień dla płac.
8. Współpraca z Dyrektorem placówki.
9. Współpraca z działem BHP.
10. Obsługa sekretariatu: obieg faktur i korespondencji; obsługa dostawców, handlowców i interesantów.
Miejsce pracy
  • Zgierz pow. zgierski, Łódzkie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)