Szlifierz odlewów

Centralna Baza Ofert Pracy

Szlifierz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Praca polega na szlifowaniu odlewów żeliwnych szlifierkami ręcznymi i stacjonarnymi, usuwaniu elementów układu wlewowego, formowaniu i produkcji rdzeni odlewniczych.

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: praca polega na szlifowaniu odlewów żeliwnych szlifierkami ręcznymi i stacjonarnymi, usuwaniu elementów układu wlewowego, formowaniu i produkcji rdzeni odlewniczych. Posiadanie uprawnień na suwnice lub wózki widłowe będzie dodatkowym atutem/możliwość przyuczenia do zawodu. Praca w Niemczech. Pracodawca zapewnia: stabilne i legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą na pełny etat z polskim pracodawcą, ubezpieczenie zdrowotne w oparciu o kartę EKUZ, bezpłatne zakwaterowanie i zameldowanie, bezpłatny dowóz do pracy z miejsca zakwaterowania, zwrot kosztów wyjazdu i zjazdu z kontraktu, możliwość uzyskania zaliczki na poczet wynagrodzenia, bezpłatną odzież roboczą, praca pod nadzorem polskiego kierownictwa (pomoc językowa we wszelkich formalnościach (np. meldunek, bank, lekarz). W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Megaterm Plus Sp. z o.o.. z siedzibą w Kielcach (25-650 przy ul. Skrajna 86.)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 50 do 70 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Stawka w Euro od 11 - do 14 Euro/h. Praca w Niemczech.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
Miejsce pracy
  • Kielce
Opublikowana
Wygasa (za 12 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.