Instalator sieci telekomunikacyjnych

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.07.2022
Elkatel System

Informatyk

Umowa o pracę

Firma Elkatel System jest polską firmą z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się

w projektowaniu, kompleksowej budowie i zarządzaniu sieciami telekomunikacyjnymi.

W związku z rozwojem poszukujemy instalatorów sieci telekomunikacyjnych do biura regionalnego w Poznaniu.

Wymagania

• zdolności manualno-techniczne, dokładność, umiejętność obsługi elektronarzędzi,

• ogólnie dobry stan zdrowia, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,

• dyspozycyjność, gotowość do odbywania podróży służbowych ( wolne weekendy),

• mile widziane posiadanie uprawnień elektrycznych do eksploatacji SEP 1kV,

• mile widziana umiejętność obsługi komputera,

• prawo jazdy kat. B, prawo jazdy kat. B+E ,

• znajomość technik światłowodowych z zakresu instalacji światłowodowych

w budynkach i kanalizacji teletechnicznej oraz budowy rurociągów i kanalizacji kablowej będzie dodatkowym atutem, doświadczenie w spawaniu światłowodów mile widziane.

Obowiązki:

• wykonywanie zleconych instalacji kablowych wewnątrz i zewnątrz budynkowych,

• montaż i demontaż urządzeń telekomunikacyjnych,

• spawanie kabli światłowodowych, uruchomienia i pomiary okablowania światłowodowego,

• wykonywanie zleconych przeglądów kabli w kanalizacji teletechnicznej,

• budowa kanalizacji i rurociągów teletechnicznych.

Oferujemy

• stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, umowę o pracę,

• możliwość rozwoju osobistego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,

• kontakt z najnowocześniejszymi technologiami, realizację interesujących projektów,

• wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od realizacji zadań i zaangażowania.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)" Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasła (5 dni)