Przedstawiciel Handlowy

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.05.2022
PMT

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

PMT – agencja marketingowa z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku, oferująca kompleksowe usługi wspierające sprzedaż. Do projektu prowadzonego dla naszego Klienta z branży FMCG poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Doradca Handlowy / Przedstawiciel Handlowy

Zakres obowiązków:
- Budowanie i rozwijanie relacji handlowych z klientami w tradycyjnym kanale dystrybucji,
- Dbanie o ekspozycje produktów oraz negocjowanie najlepszych lokalizacji,
- Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży,
- Kontrolę oraz monitorowanie bieżących wyników,
- Rozwój i analizę sprzedaży nowych produktów.

Poszukiwane kompetencje:
- Mile widzialne doświadczenie w sprzedaży w kanale tradycyjnym,
- Zorientowanie na cel, dobra organizacja czasu pracy, kreatywność,
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
- Znajomość pakietu MS Office,
- Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Stałe wynagrodzenie,
- Premia uzależniona od wyników sprzedaży,
- Niezbędne narzędzia do pracy: samochód, tablet, telefon komórkowy,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- System benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport).
Miejsce pracy
  • Białystok
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)