Starszy opiekun finansowy

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.06.2022
Maria Rekruter

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Starszy opiekun finansowy.
Lokalizacja: Olsztyn

Opis stanowiska
U NAS BĘDZIESZ:
• obsługiwał/ła transakcje gotówkowe i bezgotówkowe,
• aktywnie sprzedawał/ła produkty finansowe i ubezpieczenia,
• dbał/ła o wysoką jakość obsługi Klienta – również telefonicznie,
• budował/ła długotrwałe relacje z Klientami.
Opis wymagań
CZEKAMY NA CIEBIE, JEŚLI:
• potrafisz budować relacje z klientami,
• konsekwentnie dążysz do wyznaczonego celu,
• cechuje Cię otwartość,
• cenisz sobie współpracę i dobrą atmosferę w zespole,
• masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej/telefonicznej,
• masz minimum średnie wykształcenie.

Oferowane korzyści
- dofinansowanie zajęć sportowych
- ubezpieczenie na życie
- spotkania integracyjne
- preferencyjne pożyczki
- dodatkowe świadczenia socjalne
- dofinansowanie wypoczynku
- program rekomendacji pracowników
Premię miesięczne uzależnione od wyników sprzedażowych.
Proces rekrutacyjny składa się z 2 etapów w formie online lub stacjonarnie.
Podczas aplikacji proszę o wskazanie oczekiwanego wynagrodzenia NETTO.
Wymagane CV.

Informujemy, iż zgodnie z przepisami Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO) obowiązującymi od 25 maja 2018r. zobowiązani jesteśmy do uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych.
1. Jeżeli przesłane CV zawiera wymaganą zgodę na przetwarzanie danych osobowych, Twoje dane będą przetwarzane w procesie rekrutacji.
2. Jeżeli wyraziłeś zgodę, która nie spełnia wymogów rozporządzenia RODO z dnia 25 maja 2018, zostaniesz poproszony o podpisanie zgody jak niżej (na niebiesko) celem prowadzenia dalszego procesu rekrutacji. Rekrutacja będzie prowadzona warunkowo do czasu uzupełnienia zgody.
3. Jeżeli przesłane CV nie zawiera zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy o jego ponowne wysłanie wraz z dopisaną zgodą o poniższej treści:
Zgoda:
Oświadczam, że wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stefczyk Finanse S.A. z siedzibą w Gdyni (dalej: Spółka) jako administratora danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji. Zgoda może zostać wycofana w każdym czasie. Oświadczam, że jestem świadomy, iż cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.
Cv bez powyższej zgody znajdujące się w bazie powyżej trzech dni roboczych będą usuwane.
Zgoda:
Miejsce pracy
  • Olsztyn
Opublikowana
Wygasła (17 dni)