Menedżer Salonu YES

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.06.2022
YES Biżuteria S.A.

Inny

Umowa o pracę

Kim jesteśmy?
Jesteśmy jedną z wiodących marek biżuteryjnych, która od ponad 40 lat kształtuje polski rynek jubilerski. Jako firma rodzinna, cenimy przyjazne relacje międzyludzkie i otwartą współpracę. To pozwala nam tworzyć zgrane zespoły, pełne utalentowanych ludzi. W naszej pracy stawiamy na innowacyjne rozwiązania, nieustannie poszukując nowych wyzwań, zarówno w sferze projektowania, marketingu jak i sprzedaży.

Twój zakres obowiązków:

- zarządzanie zespołem Doradców Klienta,
- utrzymywanie kluczowych wskaźników sprzedaży na oczekiwanym przez YES poziomie,
- zarządzanie własną działalnością gospodarczą,
- dbanie o estetykę i wygląd Salonu zgodnie ze standardami firmy,
- zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta,
- dbanie o wysoką jakość ekspozycji biżuterii,
- aktywna współpraca z Regionalnym Menedżerem i wdrażanie jego wytycznych.

Nasze wymagania:

- własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia - warunek konieczny,
- doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w sieciach detalicznych),
- umiejętność pracy w oparciu o plany sprzedażowe i wskaźniki handlowe,
- umiejętność budowania relacji z Klientem poprzez aktywną obsługę,
- doświadczenie w motywowaniu zespołu i budowaniu z nim pozytywnych relacji,
- umiejętność planowania pracy własnej i podległego Zespołu.

Mile widziane:

- znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

- samodzielne prowadzenie Salonu pod znanym brandem w oparciu o partnerskie relacje,
- wsparcie Regionalnego Menedżera Sprzedaży,
- atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizja,
- w pełni wyposażony Salon gotowy do objęcia,
- profesjonalne szkolenie wdrożeniowe,
- konsultacje z innymi Partnerami,
- pomoc w rekrutacji Zespołu,
- nagrody dla najlepszych Salonów każdego miesiąca (program motywacyjny).
Miejsce pracy
  • Sandomierz pow. sandomierski, Świętokrzyskie
Opublikowana
Wygasła (7 dni)