Technolog

Centralna Baza Ofert Pracy

Technolog

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Programowanie i ustawianie obrabiarek CNC, dobór narzędzi i parametrów pracy do produkcji, optymalizacja czasu produkcji, uruchamianie nowego programu i produkcja próbnej serii detali, kontrolowanie wykonywanych detali i nakładanie ewentualnych korekt, sporządzanie wycen produktów, sporządzanie rysunków technicznych w programie Inventor, wsparcie techniczne klientów i współpraca z posotałymi działami.

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie branżowe, techniczne
  • Inne wymagania: Rozpoczęcie pracy między 01.04.2022r, a 30.06.2022r. Po okresie próbnym możliwość pracy na czas określony. Praca w godzinach 7.00-15.00. Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (mile widziany kierunek mechanika), mile widziany 2-3 letni staż pracy na podobnym stanowisku, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, znajomość procesów technologicznych, znajomość oprogramowania AutoCAD oraz Inventor, programowanie obrabiarek CNC w środowisku FANUC, umiejętność doboru narzędzi i parametrów pracy.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 700 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Kęty pow. oświęcimski, Małopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)