Rekruter z j. ukraińskim

SFS International

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Miejsce pracy: Piaseczno (Stara Iwiczna)

Wymagania

• bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego
• komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)
• praktyczna znajomość Pakietu Office
• dobra organizacja pracy, zaangażowanie, dokładność, systematyczność
• zdolności komunikacyjne i interpersonalne oraz umiejętność budowania relacji (praca w zespole i z klientem)

Główne obowiązki:
• redagowanie i publikowanie ogłoszeń o pracę w mediach społecznościowych
• przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych podczas bezpośrednich spotkań, jak również za pośrednictwem kanałów teleinformatycznych i telefonicznie,
• rekrutacje zleceniobiorców na projekty zagraniczne (delegowanie), jak również w Polsce
• zbieranie danych niezbędnych do zatrudnienia osób z Ukrainy (wypełnianie kwestionariusza HR) – dot. osób nie władających językiem polskim lub angielskim,
• wsparcie komunikacyjne pomiędzy zatrudnionymi osobami a Działem HR/ Działem Płac – dot. osób nie władających językiem polskim lub angielskim,
• wsparcie komunikacyjne koordynatorów projektów podczas pracy poza granicami Polski oraz innych Działów (HR / Płace) w kontakcie z pracownikami z Ukrainy, którzy nie rozmawiają w języku polskim lub angielskim (pomoc w rozwiązywaniu ew. problemów),
• budowanie, utrzymywanie oraz rozwijanie długotrwałych relacji z kandydatami i zleceniobiorcami.

Oferujemy

• umowę o pracę
• przyjazną atmosferę
• wsparcie
• wynagrodzenie uzależnione od wiedzy, doświadczenia i umiejętności
• pakiet medyczny w Medicover
• dodatek pieniężny za dojazd do pracy
• darmowe zajęcia z języka angielskiego (lekcje odbywają się na terenie firmy)
• realne wsparcie przełożonych w codziennej pracy, życzliwość

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email @
Miejsce pracy
  • Piaseczno pow. piaseczyński, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasa (za 2 dni)