Sprzątanie Bydgoszcz

ISG

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Zapraszam wszystkie osoby chętne, do pracy jako:
Pracownik utrzymania czystości.
Zadania:
• dbanie o porządek w pomieszczeniach biurowych, socjalnych i sanitarnych,
• stałe doglądanie i uzupełnianie braków środków sanitarno-higienicznych w toaletach, łazienkach i kuchni,
• zgłaszanie przełożonemu zauważonych awarii, uszkodzeń w urządzeniach i pomieszczeniach,

Wymagania

• zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
• chęć do pracy w systemie zmianowym,
• rzetelność, odpowiedzialność i skrupulatność,
• Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane).

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowa zlecenie,
• Pracę w pełnym wymiarze godzin,
• Gwarancję terminowego wypłacania wynagrodzenia,
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
Zapraszamy do kontaktu.
Miejsce pracy
  • Bydgoszcz
Opublikowana
Wygasa (za 2 dni)