Kontroler Czystości / Inspektor Służby Pięter

Hotel Warszawianka
  • Legionowo, mazowieckie pow. legionowski

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Hotel Warszawianka poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

INSPEKTOR/KA SŁUŻBY PIĘTER - KONTROLER CZYSTOŚCI

Opis stanowiska:

- czuwanie nad stanem i jakością wyposażenia pokoi hotelowych i pomieszczeń służbowych przydzielonego rejonu,
- dbanie o estetykę, czystość i stan sanitarny pokoi hotelowych, ciągów komunikacyjnych wyznaczonego rejonu,
-organizowanie sprawnej i właściwej obsługi gości hotelowych przez koordynowanie pracy pokojowych,
-kontrola wykonania przekazanego polecenia.

Wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok,
- Umiejętność pracy pod presją czasu,
- Wysoki poziomu kultury osobistej,
- Dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

- Pracę w Hotelu o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Regularne szkolenia stanowiskowe,
- Strój służbowy,
- Elastyczny czas pracy.

WAŻNE
Zgodnie z przepisami RODO, rozpatrywane będą t y l k o CV z poniższą klauzulą informacyjną:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Ważne: Administratorem danych jest Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o. z siedzibą w Jachrance 77, 05-140 Serock. Otrzymane dane nie będą nikomu udostępniane. Wiem, że w każdym momencie mogę zmienić swoje dane lub odwołać ww. zgodę.”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 4 dni)