Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Specjalista ds. kadr i płac

2x3 S. A.
  • Krzęcin, zachodniopomorskie pow. choszczeński

Umowa o pracę

2×3 S. A. to marka o 24-letniej historii, to profesjonalna firma zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości produktów komunikacji wizualnej. Naszym celem jest dążenie do doskonałości w zakresie obsługi Klientów, kompleksowych rozwiązań logistycznych oraz dostarczania produktów najwyższej jakości. By sprostać wysokim wymaganiom naszych Klientów, nieustannie pracujemy nad rozwojem nowych i udoskonalaniem już istniejących produktów.

Jednym z głównych atutów jest przyjazna, wykwalifikowana kadra zarządzająca. Swoim dynamicznym rozwojem sięgnęliśmy sektor dużego przedsiębiorstwa. Zatrudnienie średniorocznie w naszej firmie przekracza liczbę 250 pracowników.

Firma 2×3 jest otwarta na innowacyjność oraz zmiany w zakresie technologii. Stale poszerzamy swoją ofertę o kolejne produkty i usługi, które wyznaczają nowe kierunki rozwoju marki oraz wpisują się w najnowsze trendy.

W związku z tym poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:
SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Oczekujemy:
bardzo dobrej znajomości zagadnień prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych
doświadczenia na podobnym stanowisku
wyższego wykształcenia
praktycznej znajomości Płatnika
bardzo dobrego planowania i organizowania pracy własnej (samodyscyplina, terminowość, sumienność, rzetelność, skrupulatność, dokładność oraz zaangażowanie)
mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima

Do Twoich głównych zadań będzie należało:
prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
przygotowywanie dokumentów kadrowych – umów, aneksów, zaświadczeń, skierowań, wypowiedzeń, świadectw pracy
sporządzanie umów cywilnoprawnych
prowadzenie akt osobowych i teczek zleceniobiorców
ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich
naliczanie zasiłków
tworzenie listy płac i naliczanie wynagrodzeń
sporządzanie deklaracji w zakresie ZUS, US, GUS, PFRON
współpraca z urzędami i organami kontroli

Oferujemy

umowę o pracę
zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
sukcesywne wdrożenie w obowiązki
interesującą i odpowiedzialną pracę
przyjazną atmosferę w pracy
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Część informacyjna
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma 2×3 S.A. ul. Słoneczna 3, 73-231 Krzęcin,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych- @ Martyna Motowidło
3) Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.
4) Dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa dotyczących postępowania rekrutacyjnego będą przetwarzane na podstawie przepisów kodeksu pracy (art. 221 Kodeksu pracy) oraz na podstawie Art.6, ust 1, lit. c (wypełnienie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, Art. 9, ust 2, lit b (na podstawie przepisu prawa)
5) Inne przekazane przez Państwo dane osobowe (np. dane wizerunkowe) na podstawie udzielonej przez Państwo zgody. Art.6, ust 1, lit. a
6) Administrator będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę.
7) Udzielone przez Państwo zgody mogą zostać odwołane w dowolnym czasie.
8) Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 24 miesiące.
9) Mają Państwo prawo do:
• dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
• sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
• ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
• usunięcia danych osobowych;
• cofnięcia zgody, gdy przetwarzamy Państwa dane na podstawie udzielonej zgody;
10) Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 – 193 Warszawa).
11) Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.