Pracownik remontowo - budowlany

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.06.2022
Zakład Artykułów Ściernych ARMES

Budowlaniec

Umowa o pracę

ZAKŁAD MECHANICZNY ARMES
ul. Sandomierska Boczna 2 w Nisku
zatrudni:

PRACOWNIKA REMONTOWO - BUDOWLANEGO

Opis stanowiska:
• prace remontowo-budowlane wewnątrz i na zewnątrz budynku
(malowanie, szpachlowanie, tynkowanie, murowanie, układanie
płytek)
• prace rozbiórkowe

Wymagania

• wykształcenie średnie
• umiejętność pracy w grupie
• dobra organizacja pracy

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o przesłanie CV na adres email.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonym przez Zakład Artykułów Ściernych ARMES. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/am się z Informacją o przetwarzaniu danych osobowych podczas rekrutacji zamieszczoną na stronie w zakładce praca”.
Miejsce pracy
  • Nisko pow. niżański, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasła (17 dni)