Kierownik Budowy

Lider&Partners sp. zo.o.

Budowlaniec

Umowa o pracę

Firma z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu prac budowlanych, realizująca inwestycje na terenie województwa lubelskiego zatrudni Kierownika Budowy.
Zakres Obowiązków:
• Planowanie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z procedurami
• Współpraca z podwykonawcami
• Koordynacja zamówień budowlanych
• Realizacja inwestycji zgodnie z zawartymi umowami
• Analiza założonych budżetów i harmonogramów oaz postępu wykonywanych prac
• Współuczestniczenie w wycenach inwestycji

Wymagania

• Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
• Praktyczna znajomość prawa budowlanego i przepisów bhp
• Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
• Prawo jazdy kat. B
• Umiejętność organizacji pracy i samodzielność w działaniu
Zapewniamy:
- wynagrodzenie od 5000 zł zależne od doświadczenia
- stabilne warunki zatrudnienia oraz nastawienie na długofalową współpracę,
- narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).

Prosimy o zawarcie w swoim CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lider & Partners Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Miejsce pracy
  • Ludwin pow. łęczyński, Lubelskie
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.