Inżynier Procesu

Baltic Wood S.A.

Inżynier

Umowa o pracę

Kluczowe zadania:
•Nadzór technologiczny nad podległymi liniami produkcyjnymi,
•Wdrażanie metodologii LEAN zgodnie z założonym planem,
•Inicjowanie oraz wdrażanie udoskonaleń w procesach produkcyjnych, maszynach, urządzeniach i stanowiskach pracy,
•Ciągłe ulepszanie w zakresie jakości oraz produktywności na przydzielonych liniach produkcyjnych,
•Optymalizacja layoutu hali produkcyjnej/linii produkcyjnych,
•Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych,
•Wdrażanie nowych wyrobów,
•Nadzór nad dokumentacja technologiczną.

Nasze oczekiwania:
•Wykształcenie techniczne (zarządzanie produkcją lub pokrewne),
•Posiadanie wiedzy z zakresu procesów produkcyjnych,
•Praktyczna wiedza nt. zasad LEAN Manufacturing,
•Mile widziana znajomość języka angielskiego,
•Zdolności organizacyjne, pomysłowość, inicjatywa i umiejętność współpracy,
•Umiejętności planowania i realizowania działań.

Oferujemy

•Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji od 20 lat na rynku,
•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
•Proces wdrożenia do firmy oraz wsparcie ze strony współpracowników,
•Profesjonalne narzędzia pracy,
•Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego,
•Współpracę z wieloma specjalistami,
•Różnorodność zadań,
•Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy indywidualnej i zespołowej,
•Pakiet socjalny: świadczenia oraz paczki w okresie świątecznym,
•Dobrowolne ubezpieczenie grupowe wraz z opieką medyczną,
•Możliwość uczestnictwa w klubie biegowym Baltic Wood Active
•Możliwość zakupu wyrobów firmy na preferencyjnych warunkach
Miejsce pracy
  • Jasło pow. jasielski, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasa (za 2 dni)