Pracownik działu ksiegowości

Dorota

Księgowy

Umowa o pracę

Masz doświadczenie w dziele księgowości lub sektorze finansowym? Chciałbyś się rozwijać w międzynarodowej firmie? Czytaj dalej i działaj!

Nasz klient to globalna firma oferująca marki premium, dedykowane dla zawodowych rzemieślników, dając rozwiązania z zakresu funkcjonalności, bezpieczeństwa, ochrony i ogólnej wydajności. Szukamy Pracownika działu księgowego do nowego Centrum Dystrybucyjnego zlokalizowanego w Goleniowskim Parku Przemysłowym, który dołączy do grona ambitnych pracowników firmy.

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

-Weryfikowanie faktur oraz innych dokumentów finansowych
-Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów księgowych w firmie;
-Bieżące zarządzanie systemem płatności;
-Wprowadzanie przelewów do systemu bankowego;
-Wyjaśnianie rozbieżności księgowych z kontrahentami;
-Współpraca z biurem rachunkowym oraz instytucjami bankowymi;
-Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby działu finansowego i Zarządu;

Sprawianie, aby każdy następny dzień był bardziej udany od poprzedniego!

Nasze wymagania:

Doświadczenie w obszarze rozliczeń i administracji;
-Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną -komunikację w mowie i piśmie;
-Umiejętności analityczne;
-Sumienność i umiejętność organizacji pracy na samodzielnym stanowisku;
-Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz otwartość na zmiany

Mile widziane:

Doświadczenie w zakresie finansów lub księgowości.
Pracodawca oferuje:

-Stabilne zatrudnienie
-Możliwość wpływu na organizację pracy własnej i posiadanie realnego wpływu na rozwój firmy;
-Pracę w przyjaznej atmosferze w organizacji nastawionej na otwartą komunikację;
-Realizację interesujących zadań, dzięki którym zdobędziesz nowe, cenne doświadczenie

Zapraszamy do aplikowania!

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4440 / 13331
Miejsce pracy
  • Goleniów pow. goleniowski, Zachodniopomorskie
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)