Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Centralna Baza Ofert Pracy

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Odpowiedzialność za życie, zdrowie i bezpieczeństwo dzieci podczas pobytu w przedszkoli i poza terenem w czasie wycieczek, spacerów itp.; wspieranie rozwoju psychofizycznego dziecka, jego zdolności i zainteresowań; prowadzenie obserwacji pedagogicznych mających na celu poznanie i zabezpieczenie potrzeb rozwojowych dzieci oraz dokumentowanie tych obserwacji; planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo – dydaktycznej zgodnie z obowiązującymi programami, ponoszenie odpowiedzialności za jej jakość: prowadzenie dokumentacji przebiegu nauczania, działalności opiekuńczej i wychowawczej zgodnie z obowiązującymi przepisami;
prowadzenie dokumentacji współpracy z rodzicami; nauczyciel otacza indywidualną opieką każdego ze swoich wychowanków i utrzymuje stały kontakt z ich rodzicami. Miejsce pracy: ul. Mokrzańska 35, 54-020 Wrocław
Forma umowy: umowa o prace na okres próbny, praca w godzinach od 7.00-17.00- wg grafiku.
Termin umowy: 3 miesiące.

Kontakt z pracodawcą: smerfowazaloga.dyrektor@gmail.com lub: 603081946

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, , punktualność, kreatywność, ASERTYWNOŚĆ W MIEJSCU PRACY
  • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe przygototwanie pedagogiczne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych asertywność w miejscu pracy doświadczenie i umiejętnosć w zespole punktualność i kreatywność

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 450 do 4 450 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centralna Baza Ofert Pracy 00-000 Centralna Baza Ofert Pracy Centralna Baza Ofert Pracy, NIP: 1111111111 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasa (za 22 dni)