Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.02.2024

Praktyki z j. hiszpańskim Asystent Kreatora Treści

Anna Milewska
  • Gdańsk, pomorskie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane odbyciem praktyk studenckich w obszarze marketingu. Potrzebujemy Twojego wsparcia w organizacji przestrzeni biznesowej w języku hiszpańskim 2-3h dziennie na okres 3 miesięcy.

Nie wymagamy doświadczenia - przeszkolimy Cię :).

Jesteśmy firmą doradczą w zakresie finansów, nieruchomości i inwestycji na rynku zagranicznym. Dbamy o świadomość i edukację prywatnych polskich inwestorów w obszarze bezpieczeństwa finansowego. Jako zakład działający w modelu turkusowej organizacji stawiamy na współpracę i kooperatywność.

Zadania:
- reaserch w języku hiszpańskim informacji
- tłumaczenie formalnych dokumentów
- tłumaczenie treści marketingowych
- pisanie treści w oparciu o materiały hiszpańskojęzyczne

Oferujemy

- umowę o praktyki
- elastyczne godziny pracy
- zdobycie doświadczenia
- referencje potwierdzające nabyte umiejętności podczas stażu kiedy tylko będziesz potrzebował/a
- poznanie Hiszpanii od strony biznesowej
- konsultacje indywidualne z cenionym przedsiębiorcą przy planowaniu swojej ścieżki zawodowej
- możliwość wystawienia zaświadczenia dla uczelni
- dostęp do szkoleń, kursów i książek poszerzających Twoją wiedzę

Zainteresowaliśmy Cię? Zaaplikuj przez portal.