Elektryk sieciowy - utrzymanie ruchu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.03.2022

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Inżynieria Samochodów Specjalnych  jest wiodącym producentem samochodów specjalnych w Europie. W chwili obecnej oferta WISS oparta jest na dwóch podstawowych filarach:

- produkcja samochodów specjalnych: pożarniczych, dla policji, wojska,

- usługi kooperacyjne w zakresie gięcia i laserowej obróbki (cięcia) blach.

poszukujemy elektryka utrzymania ruchu z doświadczeniem lub do przyuczenia

Zakres obowiązków

  • aktywne usuwanie awarii,
  • wykonywanie i modernizowanie instalacji elektrycznych.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie)
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku bądź o podobnym profilu
  • uprawnienia elektryczne SEP eksploatacyjne 1kV
  • podstawowa znajomość budowy maszyn, schematów elektrycznych
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • praca na jedną zmianę
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • kontakt z najnowszymi technologiami
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pakiet świadczeń pozapłacowych
  • prywatną opiekę medyczną
  • obiady
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie na życie
  • bony świąteczne
  • przyjazna atmosfera pracy
Karta Multisport
Pakiet socjalny
Przyjazna atmosfera
Ubezpieczenie grupowe
  • Administratorem danych osobowych jest:
    "Wawrzaszek ISS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Spółka komandytowa, ul. Leszczyńska 22, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 937-263-74-77
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:"Wawrzaszek ISS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Spółka komandytowa, ul. Leszczyńska 22, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 937-263-74-77zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Video
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)