Pomocnik malarza

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.06.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Lakiernik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

- przygotowywania konstrukcji / elementów stalowych do malowania metodą natryskową,
- maskowanie powierzchni nie wymagających aplikacji farby,
- doczyszczanie konstrukcji / elementów stalowych po procesie obróbki strumieniowo-ściernej,
- współpraca z innymi działami mechanicznymi,
- utrzymanie stanowiska pracy w czystości,
- przestrzeganie zasad i przepisów BHP oraz P.Poż,
- wizualna kontrola przeprowadzonego procesu
- odpowiedzialność za utrzymanie i używanie powierzonego wyposażenia zgodnie z przeznaczeniem,
- przestrzeganie procedur obowiązujących w zakładzie

Wymagania

  • Inne wymagania: doświadczenie na ww. stanowisku, gotowość do pracy w systemie zmianowym, dokładność i rzetelność, umiejętność współpracy i pracy zespołowej. MILE WIDZIANE: umiejętność aplikacji farb na wymaganą grubość, znajomość zagadnień, technologii i technik realizacji prac antykorozyjnych, umiejętność obsługi komór do śrutowania i malowania, uprawnienia UDT do obsługi suwnic IIS, uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie zapraszamy Cię do przesłania CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres e-mail, pocztą lub osobiście: INTEK sp. z o.o. ul. Grunwaldzka 18, 14-260 Lubawa, e-mail: ekolodziejska@dekpol.pl

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Możesz liczyć na: - ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającym się zespole - stabilne zatrudnienie
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz
Miejsce pracy
  • Lubawa pow. iławski, Warmińsko-Mazurskie
Opublikowana
Wygasła (wczoraj)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.